• Tüm Kategoriler
  • ASUS INTEL TUF X299 MARK 1 X299 DDR4 4000 GLAN 2066p USB3.1 M.2 AURA RGB

   https://www.asus.com/tr/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG-STRIX-X299-E-GAMING/overview/

    

   Yukarıdaki Linkten Tüm Detayları İnceleyebilirsiniz .

   Intel X299 oyuncu ATX anakart, Aura Sync RGB LED aydınlatma, 802.11ac Kablosuz, DDR4 4133MHz, çift M.2, SATA 6Gbps ve bir adet USB 3.1 Gen 2 ön panel konektörü ile

   • Intel® Core™ X Serisi işlemci ailesi: En yeni LGA 2066 soket işlemcilere hazır.
   • Geniş Aura Sync özellikli PC aksesuar ailesiyle senkronize RGB aydınlatma – şimdi programlanabilir LED şerit desteğiyle.
   • Yerleşik M.2 Isı Bloğu: M.2 sürücünüzü serinletir, kararlı bir depolama performansı ve gelişmiş güvenilirlik sağlar.
   • 5 Yönlü Optimizasyon: Sistem bütününde otomatik ayarlama, sisteminize uygun hazırlanmış hız aşırtma ve soğutma profilleri sağlar.
   • Oyun İçin Ses: SupremeFX S1220A ve Sonic Studio III – sizi aksiyonun daha da içine çeken işitsel bir dünya sağlar.
   • Oyun İçin Bağlantı: Çift M.2 ve USB 3.1 Gen 2 Tip-A ile Tip-C™ konektörler.
   • Oyun İçin Ağ: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard GameFirst ve 2x2 802.11ac Kablosuz ile MU-MIMO desteği.
   • Oyun İçin Dayanıklılık: Maksimum dayanıklılık için ASUS SafeSlot ve yüksek kalite malzemeler.

   ROG Strix X299-E, yeni sisteminizin istekleriniz kadar çevik olması için güçlü ayar, hız aşırtma, soğutma ve kişiselleştirme yenilikleriyle doludur. ROG mühendisliğini, oyuna daha fazla kaptıracağınız üstün SupremeFX ses, sınırsız aydınlatma için tamamen yeni programlanabilir RGB şerit çıkışlı Aura Sync aydınlatma, kendi 3D yazdırılmış parçalarınızı kullanabileceğiniz özel montaj alanları gibi ROG dehasını Strix X299-E Gaming'e yönelttik. ROG gibi temel oyun ruhuyla donatılan Strix X99-E Gaming, yüksek performanslı Intel® Core™ X Serisi işlemcilerle, X299 isteğinizi gidermek için hazır.

   ROG Strix X299-E, yeni sisteminizin istekleriniz kadar çevik olması için güçlü ayar, hız aşırtma, soğutma ve kişiselleştirme yenilikleriyle doludur. ROG mühendisliğini, oyuna daha fazla kaptıracağınız üstün SupremeFX ses, sınırsız aydınlatma için tamamen yeni programlanabilir RGB şerit çıkışlı Aura Sync aydınlatma, kendi 3D yazdırılmış parçalarınızı kullanabileceğiniz özel montaj alanları gibi ROG dehasını Strix X299-E Gaming'e yönelttik. ROG gibi temel oyun ruhuyla donatılan Strix X99-E Gaming, yüksek performanslı Intel® Core™ X Serisi işlemcilerle, X299 isteğinizi gidermek için hazır.

   Lighting

   RAKİPLERİNİZİ GERİDE BIRAKIN

    

   ASUS Aura Sync, RGB aydınlatmayı kutu işaretlemekten öteye taşıyor, tek uygulama üzerinden Aura özellikli ürünlerinizi birleştirip kontrol ederek, mükemmel bir senkronizasyona sahip oluyorsunuz. Anakartlardan RGB şeritlere, grafik kartlardan ötesine Aura Sync, en üstün kişiselleştirme için mükemmel bir seçimdir.

    

   AURA PROGRAMLANABİLİR ÇIKIŞ

   RGB AYDINLATMA MÜKEMMELLİĞİ

   Strix X299-E Gaming anakartı artık uyumlu aydınlatma şeritleri, fanlar, soğutucular, PC kasaları ile çalışabilen özel programlanabilir RGB çıkışı* barındırıyor. Aura yazılımımız programlanabilir parçalar için bir grup efekt barındırıyor ve Aura SDK'mız işleri bir üst seviyeye taşıyor. Geliştiricilerin her LED'i bireysel olarak kontrol ederek, sınırsız aydınlatma seçeneklerini açığa çıkarıyor. Strix X299-E Gaming anakart, içerisinde barındırdığı 80 cm uzatma kablosuyla, programlanabilir RGB şeritlerin istediğiniz yere yerleştirilebilmesini sağlıyor. Aynı zamanda şerit, fan ve kasa üreticileriyle birlikte çalışarak, uyumlu programlanabilir ürünlerin sayısını artırıyoruz.

    

   AURA SDK

   SONSUZ AYDINLATMA OLASILIĞI

   ASUS Aura SDK, geliştiricilerin, Aura Sync özellikli PC aksesuarların tüm avantajına erişmesini sağlar. Sistem içi aydınlatmasından çevre birimlerine ve ötesine SDK, RGB aydınlatmalı oyun ve yazılımları iyileştiren seçenekler sağlayan ve gelişmekte olan bir araç grubu sağlar. Oyun efektleri, uyarılar ve sesler, Aura uyumlu donanımlarla yansıtılabilir, aksiyonu sunan bir görsel şölen yaratır. Aynı zamanda sıcaklıkları aydınlatmaya yansıtmak gibi önemli bilgileri de ışıkla göstermeniz mümkündür.

   performans

   M.2 ISI BLOĞU

   M.2 ISI BLOĞU

   Strix X299-E Gaming anakart, PCH ısı bloğuna yerleştirilmiş bir M.2 ısı bloğuyla donatılmıştır. Dev bir soğutma yüzeyi ile M.2 ısı bloğu, yerleştirilen bir M.2 SSD'yi mükemmel şekilde soğutur – böylece sağlıklı bir performans ve güvenilirlik sunar. Tarz sahibi açılı bir tasarımı olan M.2 ısı bloğu, kasanıza güzel bir görüntü sunarken, T-sensor M.2 alanındaki sıcaklıkları anlık olarak takip eder.

    

   M.2 FAN TUTUCUSU

   ASUS 3D-yazdırılmış M.2 fan tutucusu, iyileştirilmiş performans ve uzun ömür için sıcaklıkları düşük tutar.

    

   KOLAY KURULUM İÇİN ÖZEL 3D MONTE

   Anakart üzerinde bulunan özel 3D montaj yerleri, 3D yazdırılan parçaların kolay yerleştirilmesini sağlar. M.2 sürücülerle aynı vidaları kullanan ve standart anakart montaj deliklerini kullanarak, hızlı bir şekilde bir M.2 fan tutucuyu yerleştirebilirsiniz. *3D Printing Friendly logolu ürünler, özel 3D montaj alanlarını ve yanında ekstra bir 3D montaj kiti barındırır.

    

   ÜÇÜNCÜ NESİL
   ASUS T-TOPOLOJİSİ

   DDR4 HIZ
   AŞIRTMA GÜCÜ

   DDR4 bellekler için destekle birlikte Strix X299-E Gaming, bellek frekanslarını 4000MHz'e çıkarmanıza imkan tanır – hız aşırtıldığında daha da ötesine! ASUS'a özgü T-Topolojili devre tasarımıyla OC Soket, muhteşem bellek hız aşırtma yeteneğiyle, çiftleme gürültüsünü ve sinyal yansımasını en aza indirir ve böylece DDR4'ün tüm gücünü açığa çıkarır. Yenilikçi eş değer bellek kanalları ile T-Topolojisi, dengeli kontrol ve güçlü hız aşırtma uyumluluğu sunar.

   ASUS PRO CLOCK II TEKNOLOJİSİ

   Intel Core X serisi işlemcilere özel tasarlanmış bir taban frekans üreteci (BCLK), taban saat frekansını 400MHz*'e ve ötesine taşır. Bu özel çözüm, ASUS TurboV Processing Unite (TPU) ile birlikte çalışarak, voltaj ile taban saat frekansı hız aşırtması kontrolünü geliştirir, performansı heyecan verici sıradışı seviyelere taşımanın yeni bir yolunu sunar.

    

   5-YÖNLÜ OPTİMİZASYON

   PERFORMANS, VERİM, DİJİTAL GÜÇ, FAN KONTROLÜ, AĞ VE SES AYARLARI SİZİN VE OYNADIĞINIZ TARZ İÇİN AYARLANDI!

    

   Strix X299-E Gaming kurulumunuzun oyun performansını maksimuma taşımak için uzman olmanıza gerek yok — çünkü 5 Yönlü Optimizasyon, tüm o karmaşık ayarları tek tıkla, anlık ve kontrol edilebilir performans artışıyla sağlar! Özel teknolojimiz, sisteminizin gerçek zamanlı kullanımına göre dinamik olarak ayarlar, böylece üstün işlemci performansı, günlük enerji tasarrufu, ultra kararlı dijital güç, serin ve sessiz fanlar, uygulamalarınıza göre ayarlanmış ağ ve ses ayarlarına sahip olursunuz. Kısacası 5 Yönlü Optimizasyon, bilgisayarınızın oyun, eğlence, üretkenlik veya her şey için mükemmel olmasını garantiler!

   • Oyunlar hızlı ve akıcı çalışır, yüksek performans, öncelikli bant genişliği ve canlı ses sağlar
   • Fanlar günlük kullanımda fısıltı kadar sessizken, oyun sırasında sıra dışı soğutma verimi sağlar
   • Takılmalar yok edilir ve uygulamaların akıcı çalışması sağlanır – hem de ağır yük altında
   • Enerji verimi artırılır, böylece paranız cebinize kalır

   TASARIMDAN SERİN

   Gelişmiş fan ve su pompası kontrolleriyle daha sessiz ve serin oynayın. Dahili termal sensörler ve donanım seviyesinde 4-pin/3-pin PWM/DC mod belirlemeyle Fan Xpert 4, her fanın en iyi soğutma performansı ve düşük gürültü dengesine erişmesini sağlıyor – böylece istediğiniz performansa ulaşırsınız.

   SES

   SUPREMEFX

   KORUNAN SES, ÜSTÜN SES

   ROG Strix'in SupremeFX ses teknolojisi ile sesin içinde kendinizi kaybedin. S1220A kodek'ini kullanan ROG Strix'in SupremeFX ses çözümü, standart bir frekans tepkisi sağlayarak, nötral, detaylı bir ses imzası sunar. Ön panel kulaklık çıkışındaki ek iki op-amfi ile kulaklıkları tam potansiyelinde kullanmak için en uygun voltaj ve akımı sağlar. Ayrıca Sonic Studio yazılımımızız, sesle ilgili her açıdan tam kontrol sunarak, iletişim için gürültü azaltma algoritmaları, ekolayzır ayarlamaları ile kulaklık veya hoparlörünüzden en fazlasını alırsınız.

   AG

   INTEL GİGABİT ETHERNET

   MUHTEŞEM OYUN DENEYİMLERİ İÇİN DAHA FAZLA VERİ VE DAHA AZ İŞLEMCİ KULLANIMI

   Strix X299-E Gaming, en yeni Intel Ethernet (I219-V) ile daha hızlı ve akıcı oyun sunar. Intel'in LAN'ının işlemci yükünü düşürmek ve yüksek TCP ve UDP akışı sağlamak gibi ciddi iki avantajı vardır. Böylece işlemcinin yükü büyük oranda azaltılır, bunun sayesinde oyun için daha fazla güç sağlanır.

    

   2X2 Wİ-Fİ İLE MU MIMO

   867 MBPS'YE KADAR AKTARIM HIZLARIYLA DAHİLİ KABLOSUZ

   2x2 çift bant 2.4/5GHz antenli yeni seviye 802.11ac Kablosuz, 867Mbps*'ye kadar aktarım hızları sunar - ve en yeni Çoklu Kullanıcılı MIMO (MU-MIMO) teknolojisi ise her bağlı kullanıcının** en iyi kablosuz ve çevrimiçi hızları deneyimlemesini sağlar!

   *Gerçek hız değişiklik gösterebilir ve Kablosuz hotspot özelliği 802.11a/b/g/n'de çalışır. Windows 10 henüz Kablosuz hotspot işlevini desteklememektedir.

    

   gamer's
   guardian

   PROCOOL GÜÇ KONEKTÖRÜ

   ASUS ProCool, güç konektörünün yeniden icat edilmiş halidir! Geleneksel güç konektörleriyle karşılaştırıldığında ProCool konektörler, ROG Strix X299-E Gaming anakartlarla sıradışı yakınlıkta ve güvenli bir bağlantı sağlar. Bu tasarım daha güçlüdür ve güç veriminden yararlanır: düşük empedans ve daha iyi ısı dağılımı, daha serin çalışma sıcaklığı sunar. ProCool'un düzenli ve doğru açılı girişi, kabloların önünüze çıkmasına engel olur.

   MAKE IT YOUR OWN

   ASUS 3D yazdırmayı destekleyen ilk anakart üreticisi olduğu için anakartınızın görünümünü özelleştirmeyi veya sistem performansını artırmayı sağlayan yazdırılabilir parçalar sunar.

    

   INTEL2IN GUCU

    

   LGA 2066 (R4) soket için Intel Core X Serisi işlemciler

   Intel Core X Serisi işlemciler (6 çekirdek ve üstü): 4 kanal (8-DIMM), 44/28 PCI Express 3.0/2.0 hattı, Intel Core X Serisi işlemciler (4 çekirdek): 2 kanal (4-DIMM), 16 PCI Express 3.0/2.0 hattı.

    

    

   Intel® X299 yonga seti

   Intel X299 yonga seti, LGA 2066 soket Intel Core i7 X Serisi işlemcileri destekler. Seri noktadan noktaya bağlantıları kullanarak gelişmiş performans sunar, artırılmış bant genişliği ve kararlılık sağlar. X299 ek olarak maksimumda 10 adet USB 3.1 Gen 1 yuvası, 8 adet SATA 6Gbps yuvası ve 32Gbps M.2 desteği sağlar.

    

    

    

    

    

   Marka ASUS
   Yonga INTEL
   Ürün Kodu TUF X299 MARK 1
   Chipset X299
   Bellek DDR4
   FSB 4000
   Ethernet GLAN
   Pin Yapısı 2066p
   Açıklama USB3.1 M.2 AURA RGB
   PN No 90MB0U00-M0EAY0


    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu42681
   MarkaASUS
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
    

                                                              KATEGORİLER

                                                                    Anakartlar
                                                       Ekran kartları
                                                       İşlemciler
                                                           Kişisel Bilgisayarlar
                                                      Yazılım
                                                            Kulaklık Mikrofonlar 

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.